Bu Sitenin Amacı (Önce Bu Yazıyı Okuyun)Merhabalar,

Öncelikle kendi hakkımda yazdığım girdiyi buradan okuyun. Tabi isterseniz.

Bu sitede ne bulunur ne bulunmaz görmek için buraya tıklayın.

Yazıştığım insanlarla ilgili tespitlerim için buraya tıklayın.

Edit (7 Kasım 2020): Tekrar yazmaya devam kararı almış oldum. Başkaları için değil, kendim için. Benim yolculuğumda kendine faydalı bişey bulan olursa alsın kullansın. Bir yol yürüyorum o kadar. Ve içerik kendi tecrübelerim ve bilgilerime dayanarak ilerleyecek artık. İntiharla ilgili yeterince içerik mevcut ve yapabileceğim daha fazla birşey yok malesef. Geçmiş hareketleri görmek için aşağıdan okumaya devam edebilirsiniz.


Amacım direk yardımcı olamasam da dolaylı yoldan yardımcı olmak. (Edit: Amacıma beklediğim düzeyde ulaşamadım.)

Site içerisinde kendi yazdığım yada eklediğim yazıları okuyarak motive olabilirsiniz. Yada önerdiğim filmleri izleyebilir, kitapları okuyabilirsiniz. (Edit: Paylaştığım kaynaklar her zaman faydanıza olacakkaynaklardır.)

Bu içeriklerin amacı sizleri intihar düşüncesinden kurtarmak ve bu konuda destek olmak.

Ayrıca bana sitenin sol üst köşesindeki iletişim yazısına tıklayarak nasıl ulaşabileceğinizi görebilir ve yazmak isterseniz yazabilirsiniz. Unutmayın genel de sizi dinleyen yada anlayan biri olmaması sizi daha da intihara çekmektedir. Ben sizi ücretsiz dinler, tavsiye isterseniz de veririm. (Edit: Rahatsız edebilirsiniz ama ciddi iseniz.)

Onun dışında sitemizi, arada bazen uzun aralıklar bulunsa da, hayatınızda size yardımcı olacak konularda bilgi edinmek için takip edebilirsiniz. (Edit: Yeni yayın yok, içeriklerde yeterince kaynak mevcuttur.)

Ayrıca "Bende bişeyler yazıp göndermek istiyorum, yayınlar mısınız?" diye aklınıza gelirse, cevabım "Evet, yayınlarız." Yalnız okuyuculara faydalı olacağı konusunda hemfikir isek. (Edit: Yayın alınmayacak)

Bunun dışında facebook sayfamız mevcut olup, orayı takip ederek de yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz. (Edit: Sayfa Kapalı)

Edit: Artık daha büyük bir çalışmaya girişeceğimden dolayı, bu sitede artık yeni yazı yazmayacağım yada yeni içerik koymayacağım. Site varlığını sürdürecek. Siteye yeterli içerik koyduğumu düşünüyorum. Bana ulaşabilirsiniz dediğim kanallardan. Ama önce bi zahmet yazılarıma bir bakın. İsterseniz sonrasında yazabilirsiniz bana. Sizi dinlerim, yazdıklarınızı okurum. Yardım etmeye de çalışırım. İlla intiharla ilgili olmasına gerek yok, her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Özel soracağınız sorular varsa, bilin ki, sizle konuştuktan sonra içeriklerin hepsini siliyorum. Bu zamana kadar hep böyle yaptık. (Edite edit: Önceden sonlandırma kararı almıştım ama uygulamamıştım, şimdi onu gerçekletireceğim umarım.)

 
Bu Sitenin Amacı (Önce Bu Yazıyı Okuyun) Bu Sitenin Amacı (Önce Bu Yazıyı Okuyun) Reviewed by Kerem Yeniyurt on 15:47 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.