Bu Sitenin Amacı (Önce Bu Yazıyı Okuyun)Merhabalar,

Öncelikle kendi hakkımda yazdığım girdiyi buradan okuyun. Tabi isterseniz.

Amacım direk yardımcı olamasam da dolaylı yoldan yardımcı olmak.

Site içerisinde kendi yazdığım yada eklediğim yazıları okuyarak motive olabilirsiniz. Yada önerdiğim filmleri izleyebilir, kitapları okuyabilirsiniz.

Bu içeriklerin amacı sizleri intihar düşüncesinden kurtarmak ve bu konuda destek olmak.

Ayrıca bana sitenin sol üst köşesindeki iletişim yazısına tıklayarak nasıl ulaşabileceğinizi görebilir ve yazmak isterseniz yazabilirsiniz. Unutmayın genel de sizi dinleyen yada anlayan biri olmaması sizi daha da intihara çekmektedir. Ben sizi ücretsiz dinler, tavsiye isterseniz de veririm.

Onun dışında sitemizi, arada bazen uzun aralıklar bulunsa da, hayatınızda size yardımcı olacak konularda bilgi edinmek için takip edebilirsiniz.

Ayrıca "Bende bişeyler yazıp göndermek istiyorum, yayınlar mısınız?" diye aklınıza gelirse, cevabım "Evet, yayınlarız." Yalnız okuyuculara faydalı olacağı konusunda hemfikir isek.

Bunun dışında facebook sayfamız mevcut olup, orayı takip ederek de yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

Önemli bir ayrıntı olarak, kapalı facebook grubumuz da mevcuttur. İsterseniz bu gruba da katılıp, oradaki diğer arkadaşlar ile etkileşime geçebilirsiniz.

Bu Sitenin Amacı (Önce Bu Yazıyı Okuyun) Bu Sitenin Amacı (Önce Bu Yazıyı Okuyun) Reviewed by Kerem Yeniyurt on 16:47 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.